משחקי פלאש בהגדרתם הם משחקים שניתן לשחק בהם בדפדפן האינטרנט במחשב. משחקים אלו לרוב יהיו קצרים, בעלי מעט תוכן ומעט משימות, וניתן יהיה לסיימם תוך זמן קצר מבלי לעבור בין דפים בממשק או בדפדפן. יחד עם זאת, ובעיקר בזכות הסיבות האלה, משחקים אלו הינם בעלי פוטנציאל שיווקי עצום, שכן שילוב נכון של מסרים שיווקיים במשחק לא פוגם בהנאה של הגולש ועוזר להטמיע את המסרים בקלות וביעילות.

משחקים אלו נוצרים באמצעות תוכנת Flash, שהיא תוכנה מתקדמת לעיצוב גרפי ואנימציה אינטראקטיבית. כאשר יוצרים משחק פלאש שנועד לקדם את החברה ומטרותיה, חשוב מאוד שיהיה ממותג וקשור באופן ישיר לחברה אותה מבקשים לקדם אך יחד עם זאת מהנה ורלוונטי למסרים השיווקיים. ניתן להטמיע משחקי פלאש בכל אתר, דף פייסבוק או דף נחיתה, ובכך טמון היתרון שלו מול משחקים אחרים או לומדות שלעתים דורשים התקנה של תוכנה על המחשב.

ברשותנו הניסיון, הכלים והמיומנויות הנדרשות לפתח משחקי פלאש ברמה גבוהה, שידברו בשפה הגרפית של המותג אך גם ייצרו עניין בקרב המשתמשים. חווית משתמש גבוהה היא עיקרון המנחה אותנו תמיד ובעיקר בתכנון וביצירת משחקים אלו. כתוצאה מכך, המשחקים שאנו יוצרים עבור הלקוחות שלנו עוזרים להעביר את המסרים השיווקיים ללקוח באופן מקסימילי ובכך לקדם את החברה בדרך יצירתית שמביאה תוצאות ותדמית חיובית.

מוכנים למשחקי פלאש שייגרמו לכולם להתמכר? השאירו פרטים ומבטיחים ליצור קשר בהקדם:

מוכנים למשחקי פלאש שייגרמו לכולם להתמכר? השאירו פרטים ומבטיחים ליצור קשר בהקדם:

עוד מוצרי אינטראקטיב

מצגות עסקיות
יישומי הדרכה
סרטוני תדמית